پاسخ فعالیت های درس اول مطالعات پنجم 
جواب فعالیت های درس اول مطالعات پنجم
فعالیت
برای هر یک از موقعیت های زیر، جمله ای مودبانه و محترمانه بنویسید؟
فهیمه روی پیشخوان کتابخانه مجله ای را می بیند. دوست دارد آن را بردارد و ورق بزند. پس به خانم کتابدار می گوید: خانم کتابدار عزیر ممکن است اجازه دهید من از مجله ی روی میز استفاده کنم؟
رضا دارد با عمویش صحبت می کند. ناگهان تلفن زنگ می زند. رضا می خواهد به تلفن جواب دهد. پس به عمویش می گوید: عمو جان ببخشید صحبت شما را قطع می کنم، با اجازه ی شما تلفن را جواب می دهم.
امین در اتوبوس نشسته است پیرمردی وارد می شود. او از روی صندلی بلند می شود و جای خود را به پیرمرد می دهد. پیرمرد از او تشکر می کند. امین در جواب می گوید: خواهش می کنم پدر جان بفرمایید.
زنگ تفریح است. آزاده در حیاط مدرسه دارد به طرف دوستش می دود که ناگهان تنه اش به یکی از دانش آموزان کلاس دوم برخورد می کند. به او می گوید: دوست عزیز معذرت می خواهم حواسم نبود.
 حل تمرین های درس اول مطالعات اجتماعی پنجم
جواب تمرین های درس اول اجتماعی پنجم

جواب قلمرو های درس اول فارسی دهم

جواب فعالیت های درس اول مطالعات اجتماعی پایه نهم

جواب فعالیت های درس اول مطالعات اجتماعی پایه هشتـم

پاسخ فعالیت های درس اول مطالعات اجتماعی پایه هفتم

پاسخ فعالیت های درس اول مطالعات اجتماعی پایه پنجم ابتدایی

جواب فعالیت های درس ششم مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی

جواب فعالیت صفحه 17 درس 4 مطالعات اجتماعی پایه پنجم ابتدایی

های ,اول ,درس ,جواب ,گوید ,مطالعات ,درس اول ,های درس ,می گوید ,اول مطالعات ,می کند

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دوره آموزش طراحی حفاظت کاتدیک خطوط لوله آب گاز مخازن دانلود جزوه کتابخانه عمومی شهیدان حجازی همدان ویکی فایل خاطرات لیدی باگی برق مارکت 24 قرآن هدایتگر است فروشگاه اینترنتی قاصدک طلایی ساچمه سرای تیرانداز روزهای بی خاطره همه چيز دان